Noel tehlikesi
By | No CommentsLeave a Comment
Last updated: Perşembe, Aralık 4, 2014

Sagopa Kajmer ve Kolera, Cübbeli Ahmet Hoca’nın sohbetlerini derleyip yazıya dökerek kitaplaştırdı.

Cübbeli Ahmet Hoca’nın sohbetlerinden derlenen Sagopa Kajmer ve Kolera’nın da katkı da bulunduğu bir çok kitap düzenlemesi yakın zamanda piyasaya sürülecek. Bunların ilki olan “Noel Tehlikesi”, Arifan Yayınları’ndan çıktı.

2. kitap “Hadislere İman” çok yakında çıkacak. Bunun haricinde ileriki zamanlarda içki – zina konulu sohbetlerin de yazıya dökülüp kitap halinde yayınlanacağı bildirildi.

Ahmet Hoca’ya göre noel kutlaması:
“Noel hazırlığına başlamak (Allah muhafaza) cehenneme girmeye başlamak, bu ateşleri (Cehennem ateşi) kendine çekmektir” diyen Cübbeli Ahmet Hoca, Noel kutlayanların “Ya Rabbi, bu Cehennem kimi yakacak? kafirleri, kitapsızları, İsa Aleyhisselam’a Allah’ın oğlu diyenleri, Allah’a ortak koşanları!’ eee Ben de onların bayramına katılıyorum. Beni de yak” demek olduğunu başkaca bir izahının olmadığını iddia.

“ÇAMI DEVİRİRSEN ZOKAYI YUTARSIN!”
“Cübbeli Ahmet Hoca, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sen bugün çamı devirirsen, orayı burayı ışıklandırırsan, hediye, tebrik kutlama yaparsan, bir de hindi kesip çereze-merez alıp ‘yılbaşı özle programı’ seyredersen sen ‘zokayı yutarsın’. Ondan sonra seni kim paklayacak?
“KÂFİRLERE BENZEMEYELİM!”
“Kaçınalım arkadaşlar, kaçınalım, kâfirlere benzemeyelim. Ateş onları yakacakken bizi de yakacak. Onların ateşi bize döndü
“NOEL GÂVUR BAYRAMI”
“Niye gâvurun bayramını kutluyorsun! Senin bayramın mı yok! Ne özentilik yapıyorsun! Buda çok tehlikelidir

Yılbaşını evinde geçirenlerin kendisine “Hocaefendi, bara gitmem, pavyona gitmem, diskoteğe gitmem, hiçbir yere gitmem.” dediğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca, “Sen bana anlatma! Sen evde oturuyor musun?

Televizyonun başına geçiyor musun? Eline de kumandayı alıyor musun? Oradan da kanal kanal dolaşıyor musun? İşte senin o kadar barı, pavyonu, gezmeye ne paran yeter, ne vaktin yeter. Hepsi evine gelmiştir. Dansözü de, dinsizi de, papazı da, kilisesi de hepsi senin evinde göbek atıyor. Senin de elinde kumanda zıp-zıp zıplıyorsun. Cehennemin o kanalından o kanalına geçiş yapıyorsun.” Sözleri ile TV başında Noel kutlayanları uyardı

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmadı

Yorum Ekle

Avatar Ekleyin!
Gravatar'a girin ve Avatarınız Yükleyin!


Videos