Parisdeki Cinayeti kim işledi
By | 1 CommentLeave a Comment
Last updated: Cuma, Ocak 9, 2015

-Hocam, Paris’teki katliamla ilgili görüşünüze ihtiyaç var!
-Pekala! Şöyle başlayayım: Bir gün TBMM KİT Komisyonundaki mesaim içerisindeyken karşıdaki ekrandan ABD’de ikiz kulelere terörist saldırı olduğu haberi acil verilmeye başladı. İşi gücü bıraktık, hipnoz olmuş gibi şaşkınlıkla izliyoruz. Yanımızdaki birisi “-oh olsun size!” diye bağırdı. Ürperdim. “-Sen ne diyorsun? Binlerce masum insan var o binaların içinde. Böyle bir terör eylemi dünyanın en lanetli işidir ve bunu şayet bir Müslüman yaparsa o öz dinine dünyanın en lanetli ihanetini yapar. Onun yeri Firavunun çukurundan küçük olamaz. Çünkü yeryüzündeki bütün Müslümanları tehlikeye atıyor. İslam’ı terörist gösteriyor. Müslümanların kesilip, yakılıp yok edilmesinin psikolojik zeminini hazırlıyor. Sen buna oh olmuş dersen Allah sana bunun bedelini Müslüman memleketlerde binlercenin öldürülmesiyle ödetir. Sen Kuranın “Birisinin hatasından başkasının sorumlu olmayacağı emrini nasıl hiçe sayarsın!” Bu tarzdaki uyarılarımdan sonra sustu.
Nihayet zaman geçti ve anladık ki hırslı para babalarının Irak’ın petrollerini ele geçirmenin psikolojik zeminini oluşturma amacıyla planladığı bir tezgâhtı bu. Bu tezgâhı kullanarak Irak’ta bir milyon insanı görülmemiş bombalarla diri diri yere gömdüler; yarım milyon çocuğu yetim bıraktılar. Şimdi de Irak petrollerini sömürmeyi İŞİD’i inşa edip kan döktürerek sürdürüyorlar.
Fransa’daki feci cinayette öldürülenler peygamberimize hakaret eden o karikatürü çizen miydi? Alakası yok. Kaldı ki öyle bile olsa sen asla din adına böyle bir terörü işleyemezdin. Gerekirse ölmeliydin ama dinine bu ihaneti yapmamalıydın. Ben o katillerin Müslüman olduklarına inanmıyorum. Onlar lanetlenmeli ve yakalanıp idam edilmelidir.
Paris’teki cinayetler Müslümanların aleyhinde çok kötü kullanılacaktır. Amacına tam hizmet etmezse benzeri başka eylemler de gelecektir. Bu olayların Türkiyedeki son zamanlardaki isyanlarla oldu kadar, Irak, Suriye, Mısır, Libya, Ukrayna gibi mekanlarda yaşanan karışıklıklar birbiriyle bağlantılıdır ve bunlar hep aynı odak tarafından planlanıp yürütülen bir tezgahın parçalarıdır. Zalim zulmünü yapıyor, biz zulmü alkışlayanlardan olmayalım.
Dünya büyük bir ekonomik krizde ve daha önce yazdığım gibi Müslümanların tüm varlıklarını gasp etmeyi amaçlayan Haçlı tezgâhları bunlar. Yapmayı planladıkları zulme gerekçe üretiyorlar. Eğer Müslümanlar terör zulmünü lânetmekte duraksarlarsa, Allah’ın yardımını kaybederler. Böyle gidersek biz Müslümanlar, birlik olup dinimizin muhteşem ahlakını temsil etmek yerine, bol parayı görünce uçkur peşine düşmenin bedelini çok ağır öderiz. Allah masumları korusun. Dr. Muhammed Bozdağ

Yorumlar

1 Yorum
  1. tuna
    7 Şubat 2015

    Müslüman olan kimsenin canına malına gasp etmez Hirsizlıkda etmez . değilmii

    Yorum Ekle

Yorum Ekle

Avatar Ekleyin!
Gravatar'a girin ve Avatarınız Yükleyin!


Videos